Contact


Info - Algemene informatie
E-mail: info@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Gilbert Torisaen - Directeur
E-mail: gilbert.torisaen@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 70

Wim Verdeyen - Pedagogisch directeur
E-mail: wim.verdeyen@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 71

Philip Van Hamme - Technisch directeur
E-mail: philip.van.hamme@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 80

Hilde Jamaels - Directie Centrum leren en werken
E-mail: hilde.jamaels@donboscohalle.be
Tel: 0478 79 30 25

Veerle Tordeurs - Adjunct-Directeur / Studieleider 1e graad
E-mail: veerle.tordeurs@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 73

Ludwig Vlogaert - Adjunct-Directeur / Studieleider 2e graad
E-mail: ludwig.vlogaert@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 74

Anja Longin - Adjunct-Directeur / Studieleider 3e graad
E-mail: anja.longin@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 72

Kris Weemaels - Adjunct-Directeur / Studieleider BSO
E-mail: kris.weemaels@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 75

Leerlingensecretariaat - Leerlingensecretariaat
E-mail: secretariaat@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 77

Geert Danneels - Technisch adviseur 1e graad
E-mail: geert.danneels@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Eddy Van Den Driessche - Technisch adviseur bouw
E-mail: eddy.vandendriessche@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Jean-Pol Leconte - Technisch adviseur drukkerij
E-mail: jeanpol.leconte@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Wim Borguinon - Technisch adviseur multimedia
E-mail: wim.borguinon@donboscohalle.be
Tel: 02 363 09 79

Walter Ots - Technisch adviseur drukkerij
E-mail: walter.ots@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Jan Rossignol - Technisch adviseur hout
E-mail: jan.rossignol@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Soen Mollaert - Technisch adviseur mechanica
E-mail: soen.mollaert@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Geert De Gauquier - Technisch adviseur elektriciteit
E-mail: geert.degauquier@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

An Lanckriet - Leerlingenbegeleider eerste graad
E-mail: an.lanckriet@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Koen Mathieu - Leerlingenbegeleider tweede graad
E-mail: koen.mathieu@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Marielle Demaegd - Leerlingenbegeleider derde graad
E-mail: marielle.demaegd@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Bieke Monnoye - Leerlingenbegeleider BSO
E-mail: bieke.monnoye@donboscohalle.be
Tel: 02 356 29 49

Philip Deneve - Leerlingenbegeleider CLW
E-mail: philip.deneve@donboscohalle.be
Tel: 02 356 22 36

Nancy Hanssens - Tewerkstellingsbegeleiding CLW
E-mail: nancy.hanssens@donboscohalle.be
Tel: 02 356 22 36

clb

CLB

CLB – Centrum voor LeerlingenBegeleiding
Ninoofsesteenweg 7
1500 Halle
Tel: 02 356 55 23
info@clbhalle.be

 

CLB Begeleiders

Soetkin Vindevoghel : 1° graad
Aanwezigheid op school : donderdag van 9u tot 12u
soetkin.vindevoghel@clbhalle.be

Sara De Maeyer : 2° graad TS0
Aanwezigheid op school : woensdag van 9u tot 12u
sara.demaeyer@clbhalle.be

Annelies Walravens : 3° graad TSO
Aanwezigheid op school : dinsdag van 8u30 tot 12u
annelies.walravens@clbhalle.be

Betty Van Wiele : 3° tot en met 7°jaar BSO
Aanwezigheid op school : dinsdag van 13u tot 16u30 – vrijdag van 13u tot 15u30
Bereikbaar op het tel.: 0491/34.49.79
betty.vanwiele@clbhalle.be

Mireille Moussiaux : schoolarts
mireille.moussiaux@clbhalle.be

Veerle Van Der Smissen : schoolarts
veerle.vandersmissen@clbhalle.be

Patty Windels : verpleegkundige
Bereikbaar op het tel. : 0491/71.42.70
patty.windels@clbhalle.be

Disclaimer